Centrum szkoleniowe Curs

O nas

Organizacja – Jakość – Przekazanie Wiedzy.

Skład naszego zespołu trenerskiego gwarantuje różnorodność tematyki szkoleń. Nasi trenerzy to nie tylko teoretycy ale przede wszystkim zawodowi praktycy, wykorzystując swoją dotychczasową wiedze zawodową. Pracujemy ze sprawdzonymi trenerami, specjalizującymi się w tematyce budowy maszyn, hydraulice, konserwacji czy górnictwie.

Od każdego z naszych trenerów wymagamy pełnego zaangażowania podczas szkoleń w przekazywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej. To podnosi atrakcyjność naszej oferty usług szkoleniowych

Różnorodność i renoma naszych szkoleń świadczy o tym, iż potrafimy sprostać największym wymaganiom i oczekiwaniom klienta. Dla każdego potencjalnego Klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, która poprzedzona jest głęboką i rzetelną analizą jego potrzeb i wymagań oraz specyfiki prowadzonej działalności.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważnym priorytetem, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby każda oferta była przygotowana indywidualnie według potrzeb i oczekiwań klienta.

Oferta skierowana przez nas do klienta jest krok po kroku analizowana według potrzeb i wymagań Klienta.

Pracujemy według naszego wypracowanego systemu A-D-S.

  • A – Analiza potrzeb klienta
  • D – Doradztwo klienta
  • S – Serwis klienta

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów i wspierając ich w dążeniu do osiągnięcia największej konkurencyjności na rynku oferujemy i jesteśmy pod względem szkoleń elastyczni, każda nasza oferta szkoleń jest inna. Każda oferta jest omawiana, ustalana indywidualnie z klientem, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta. Cele biznesowe naszych Klientów traktujemy jak własne Cele w ramach rozwoju firmy działając na rzecz zwiększenia konkurencyjności na rynku firm szkoleniowych poprzez optymalizację.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem

Nasze działania obejmują całą Polskę


Nam możesz Zaufać – Różnorodność i renoma naszych partnerów świadczy o tym, iż potrafimy sprostać największym wymaganiom.

Zapisz się na kurs

Podaj termin szkolenia -> sprawdź terminy w kalendarzu

Dane uczestnika szkolenia

Dane do wysyłki uprawnień

Jeżeli są inne dane uczestnika

Uprawnienia wysyłamy w ciągu 24 godzin po odnotowaniu wpłaty

Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest przesłanie do biura potwierdzenia zapłaty drogą elektroniczną lub w formie papierowej.

Dane do wystawienia faktury

Dodatkowe uwagi

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń 507 017 977 !

Dane firmy:

M&J Partner Mariusz Jarocki

NIP: 771-177-53-83

REGON: 241619388

ul. Józefa Uszczyka 16/2

44-100 Gliwice

Biuro:

ul. Józefa Uszczyka 16/2
44-100 Gliwice

Telefon:

507 017 977