Centrum szkoleniowe Curs

Kurs na operatora wózka widłowego

Cena kursu:  850 zł

Cena egzaminu:  232 zł

Osoba zapisująca się na kurs i egzamin UDT przed rozpoczęciem kursu zobowiązana jest dokonać wpłaty za kurs i egzamin na konto:
77 1050 1298 1000 0097 3811 9461


W tytule przelewu proszę wpisać:

 • Imię Nazwisko i nr telefonu
 • rodzaj szkolenia
 • datę i godzinę szkolenia
 • miejsce szkolenia
Zapisz się na kurs
wózek widłowy

Z dniem 01.06.2019 nowe przepisy UDT dla osób, które uzyskują kwalifikacje do obsługi urządzeń podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego !!!

Osoba, która przystępuje do egzaminu przed komisją UDT na operatora wózka widłowego według nowych przepisów po pozytywnie zdanym egzaminie otrzyma uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia. Egzamin teoretyczny jest przeprowadzany w formie testu, Urząd Dozoru Technicznego udostępnił bazę pytań egzaminacyjnych, na egzaminie jest 15 pytań z bazy udostępnionej i czas na rozwiązanie MAX 30 min. Po zaliczeniu testu przechodzimy do części praktycznej.

Pytania egzaminacyjne - Wózek widłowy

Chcesz zdobyć uprawienia na wózek widłowy? Jesteś szefem i Twoi pracownicy wymagają odpowiedniego przeszkolenia w tym kierunku, aby rzetelnie i profesjonalnie wykonywać swoje obowiązki?

Kurs na wózki widłowe, który ci proponujemy może występować w następujących wariantach:

 • kurs na wózki widłowe każdego typu, nie wykluczając teleskopowych wózków specjalizowanych inaczej zwanych ładowarek teleskopowych,
 • operator z uprawnieniami na wózek widłowy typu IWJO oraz IIWJO (egzamin państwowy zdawany przed komisją zatwierdzona przez Urząd Dozoru Technicznego).
operator wózka widłowego

Kwalifikacje uprawniające do pracy na magazynie to dziś codzienność. Każdy kto próbował swoich sił w tym zawodzie doskonale wie, że kurs na wózki widłowe jest najważniejszą przepustką do sukcesu. Prowadzony przez nas ośrodek szkoleniowy pragnie wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i wymaganiom, dlatego chętnie pomożemy Ci zdobyć:

 • uprawnienia na wózek widłowy spalinowy,
 • uprawnienia na wózek widłowy elektryczny,
 • uprawnienia na wózek widłowy gazowy.
 • uprawnienia na wózek widłowy specjalizowany ze zmiennym wysięgiem
 • uprawnienia na wózek widłowy wysokiego składowania

Nauka w naszym ośrodku obejmuje pełen pakiet szkoleń na stanowisko operatora tych maszyn. Znaczy to, że w ramach kursu na wózki widłowe odbędziesz u nas zarówno lekcje merytoryczne, jak i profesjonalnie przygotujesz się od strony praktycznej.

Z przyjemnością zadbamy o to, abyś po ukończonym kursie na wózki widłowe w naszym Ośrodku czuł się pewnie w roli jego operatora. Szybko przekażemy ci niezbędną wiedzę i zaprezentujemy, jak przekłada się ona na stronę praktyczną wybranego przez Ciebie zawodu. O uprawnienia na wózek widłowy mogą się u nas starać zarówno osoby prywatne jak i firmy pragnące rozszerzyć zakres kompetencji swojej kadry. Dodatkowo dbamy również o Twój czas, dlatego system, który preferujemy podczas szkoleń polega na indywidualnym ustaleniu terminów spotkań w ramach kursu na wózki widłowe.

Zapisz się na kurs

Podaj termin szkolenia -> sprawdź terminy w kalendarzu

Dane uczestnika szkolenia

Dane do wysyłki uprawnień

Jeżeli są inne dane uczestnika

Uprawnienia wysyłamy w ciągu 24 godzin po odnotowaniu wpłaty

Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest przesłanie do biura potwierdzenia zapłaty drogą elektroniczną lub w formie papierowej.

Dane do wystawienia faktury

Dodatkowe uwagi

Kłopoty z formularzem? Zadzwoń 507 017 977 !

Dane firmy:

M&J Partner Mariusz Jarocki

NIP: 771-177-53-83

REGON: 241619388

ul. Józefa Uszczyka 16/2

44-100 Gliwice

Biuro:

ul. Józefa Uszczyka 16/2
44-100 Gliwice

Telefon:

507 017 977